Tisk
PDF

Solární systémy

Slunce je pro život na Zemi nepostradatelným zdrojem energie, která byla po staletí neefektivně využívána, ačkoliv množství dopadající sluneční energie na naši planetu několikanásobně převyšuje energetickou potřebu lidstva. Cena sluneční energie je nulová a v porovnání s fosilními palivy je její využívání ekologicky nejšetrnějším způsobem výroby energie. Energetická nezávislost vašich domácností bude čím dál tím více palčivější otázkou, neboť energie se neustále zdražuje.

Počáteční investice se vám vrátí během několika let. Solární systémy je možno použít pro ohřev teplé užitkové vody, jako podporu vytápění nebo ohřev vody v bazénu.

Jsou sestaveny z komponentů, které jsou navrženy, tak aby bylo zajištěno optimální zužitkování slunečního záření, a to celoročně.  Solární systémy s kolektory umožňují výrazně snížit náklady na vytápění. Při návrhu solárních systému vycházíme z výkonu slunečních kolektorů a našich možností. Jednak finančních provozních a prostorových.

Solární panely nabízejí možnosti, jak ušetřit co možná nejvíce. Budoucnost přeje připraveným, což bezesporu se solárními systémy budete.